Otvoren probni pristup: Acland’s Video Atlas, Bates’ Visual Guide, Health Library, 5 Minute Consult

Obavještavamo vas da je tvrtka Wolters Kluwer otvorila probni pristup na baze podataka u svrhu praktičnog izvođenja online nastave za sveučilišne ustanove, djelatnike i studente na području biomedicine i zdravstva.

Dostupne su sljedeće baze podataka:
5 Minute Clinical Consult sadrži korisne informacije za djelatnike i studente primarne zdravstvene zaštite u kliničkoj praksi dijagnostike, skrbi i liječenja.
Acland’s Video Atlas of Human Anatomy online obrazovni alat uključuje mnoštvo jednostavnih i praktičnih video zapisa koji obuhvaćaju sve aspekte anatomije čovjeka.
Bates’ Visual Guide to Physical Examination sadrži video zapise fizikalnih i kliničkih pregleda “od glave do pete” te služi kao koristan alat za učenje kliničke medicinske prakse.
Health Library platforma uključuje tekstualne, video i audio zapise koji obuhvaćaju različite temeljne i kliničke medicinske znanosti.

Navedenim bazama može se pristupiti putem proxy servera na glavnom izborniku Portala e-izvori, a probni pristup omogućen je do 6. lipnja 2020.

U slučaju problema s pristupom obratite nam se na bibliometrija@svkst.hr.