Cambridge University Press – webinar o objavljivanju znanstvenih radova u otvorenom pristupu

Pozivamo vas na webinar o objavljivanju znanstvenih radova u otvorenom pristupu koji će održati predstavnici Cambridge University Pressa, 04. ožujka 2020. od 11:15h – 12:00h.

Webinar je prvenstveno namijenjen autorima koji objavljuju ili će tek objavljivati radove u otvorenom pristupu, a bit će obuhvaćen širok raspon tema uključujući licenciranje, ključne pojmove, mogućnosti i prednosti objavljivanja radova u otvorenom pristupu u časopisima Cambridge University Pressa. Također, sudionici će imati priliku postavljati pitanja i aktivno sudjelovati u razgovoru.

Podsjećamo da hrvatska znanstvena i akademska zajednica u 2020. godini ima pravo na besplatnu objavu neograničenog broja radova u otvorenom pristupu bez dodatnih troškova objave (APC – Article Processing Charges) u okviru Read & Publish ugovora s Cambridge University Press.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti za sudjelovanje putem obrasca za prijavu, a prijavljenim sudionicima će neovisno o prisustvu biti dostavljena snimka webinara.