Prijave za studentsku književnu večer: Krasnorječje za Marulovo godišće

Studentskom književnom večeri “Krasnorječje za Marulovo godišće” Sveučilišna knjižnica u Splitu i u Godini Marka Marulića nastavlja ciklus predstavljanja studentskoga književnog stvaralaštva.

Dakle, pozivamo studente sklone pisanoj riječi da do 30. travnja 2024. dostave svoje pjesme ili kraće prozne uratke posve slobodne tematike na adresu: krasnorjecje@svkst.hr, uz naznaku predmeta: Krasnorječje.

Sudjelovati mogu svi studenti Sveučilišta u Splitu s najviše 3 rada, s tim da ukupna količina teksta ne prelazi 2700 znakova s bjelinama. Radovi se šalju u privitku, u Word formatu. U prijavi je potrebno navesti ime i prezime studenta, godinu studija, naziv fakulteta te e-mail i telefon za kontakt.

Sudionici književne večeri održane u prosincu mogu se prijaviti samo radovima koje nisu tada prezentirali.

Autori svih odabranih radova predstavit će se u svibnju, a najuspješnije čekaju i simbolične nagrade.

Radosno čekamo vaše riječi!

Ciljevi:

Kvalitetno obrazovanje (SDG 4)
Održivi gradovi i zajednice (SDG 11)
Partnerstvom do cilja (SDG 17)