Otvoren probni pristup: ProQuest

Obavještavamo vas da je ProQuest otvorio probni pristup za sastavnice Sveučilišta u Splitu. U probni pristup uključen je:

Ebook central – e-knjige sa cjelovitim tekstom u širokom rasponu tematskih područja
ProQuest One Academic – sa četiri najbogatije zbirke:

• ProQuest Central: zbirka baza podataka s 31 tisuću indeksiranih časopisa, koja pokriva 175 područja kao što su medicina, ekonomija, društvene znanosti, obrazovanje, pravo, prirodne znanosti, poljoprivreda, tehnologija, umjetnost i humanističke znanosti , lingvistika, interdisciplinarna područja; uključuje i jaku kolekciju međunarodnih novina.
  • ProQuest Dissertations & Theses Global information – 5 milijuna disertacija i teza iz globalnih izvora iz raznovsrnih područja
  • Academic Video Online: predavanja, performansi, arhivi, filmovi, demonstracijski videozapisi kao što su medicinske i veterinarske snimke
  • Academic Complete: 189 tisuća e-knjiga iz 10 predmeta: medicina i zdravstvo, poslovanje, društvene znanosti, umjetnost, književnost i jezik, religija i filozofija, povijest, obrazovanje, pravo, znanost i tehnologija

SciTech Premium Collection – uključuje cjeloviti tekst i bibliografije iz znanosti općenito, prirodnih znanosti i tehnologije.

Probni pristup otvoren je do 31. prosinca 2020. godine. Bazi se može pristupiti s računala unutar sveučilišta ili udaljenim pristupom koristeći Shibboleth.

Za sva dodatna pitanja obratite nam se na bibliometrija@svkst.