Odluka o raspisivanju natječaja za dodjelu Rektorove nagrade

Na temelju članka 12. stavka 1. Pravilnika o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu od 30. travnja 2021. godine, rektor, prof.dr.sc. Dragan Ljutić donio je Odluku o raspisivanju natječaja za dodjelu Rektorove nagrade studentu pojedincu, skupini studenata, studentskom zboru, studentskoj udruzi ili drugoj studentskoj organizaciji Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2021./2022., a za postignuća u akademskoj godini 2020./2021. (uključujući i bivše studente sukladno članku 1. stavku 2. Pravilnika).

Prijave/prijedlozi na raspisani natječaj podnose se najkasnije do 24. svibnja 2022. godine na Rektorat Sveučilišta u Splitu, Ured za administrativne poslove, pisarnicu i pismohranu na adresi Split, (IV. kat) ili preporučenom poštom (s naznakom: za rektorovu nagradu) na adresu Sveučilište u Splitu, Ulica Ruđera Boškovića 31, 21 000 Split.

Prateća dokumentacija:

Odluka o Rektorovoj nagradi, Pravilnik o rektorovoj nagradi, RNI obrazac, RNPP obrazac, RNZUR obrazac.