SciFinder: probni pristup do 9. prosinca 2018.

Poštovani korisnici,
Chemical Abstracts Service (CAS), ogranak Američkog kemijskog društva (American Chemical Society – ACS), otvorio je probni pristup SciFinder platformi.
Probni je pristup otvoren do 9. prosinca 2018.

SciFinder je platforma koja omogućava pregled relevantne literature s područja kemije, biokemije, kemijskog inženjerstva i drugih srodnih znanstvenih područja i disciplina, a sadrži i opsežan popis kemijskih tvari, reakcija i spojeva.

Pristup je uvjetovan registracijom korisnika, a nakon registracije prijava je potrebna pri svakom pristupanju bazi. Registrirati se možete ovdje, a upute za registraciju pogledajte ovdje.
Napomene:
Prilikom registracije obavezno upišite službenu e-mail adresu s domenom svoje matične ustanove.Na kraju registracije od dvije ponuđene opcije odaberite ‘SciFinder’.

Probni je pristup omogućen sljedećim sastavnicama Sveučilišta u Splitu:
Kemijsko-tehnološki fakulte
Prirodoslovno-matematički fakultet
Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije
Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu /FESB/
Medicinski fakultet
Kineziološki fakultet
Pomorski fakultet
Sveučilišni odjel za stručne studije
Sveučilišni odjel za studije mora
Sveučilišni odjel zdravstvenih studija
Sveučilišni odjel za forenzične znanosti
Sveučilišna knjižnica u Splitu

Kratki edukativni videozapisi (2/3 min.)
Više edukativnih videozapisa