Poziv za iskazivanje interesa za izlaganje u Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“ za 2020. godinu

Sveučilište u Splitu u skladu sa svojom Strategijom 2015.-2020., posebno u okviru 1. strateškog područja  ZNANOST I ISTRAŽIVANJE, UMJETNOST I STVARALAŠTVO i  strateškog cilja 4. u okviru kojega se potiče umjetničko stvaralaštvo s naglaskom interdisciplinarne interakcije kulturne baštine i suvremenih kreativnih industrija,  objavljuje  poziv za iskazivanje interesa za izlaganje u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu  / Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“, Ruđera Boškovića 31, Split .

Ovaj poziv odnosi se za sudjelovanje u godišnjem izlagačkom programu za 2020. godinu.

Za iskazivanje interesa potrebno je popuniti prijavnicu koja je sastavni dio poziva za iskazivanje interesa. Uz prijavnicu se, ako je potrebno, prilaže i dodatna dokumentacija u naznačenim formatima.

Dostavljena dokumentacija se ne vraća. Poziv je otvoren do  9. kolovoza  2019. godine.

Prijavu s prilozima potrebno je poslati elektroničkim putem u naznačenim formatima na  galerija@unist.hr.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijavnica za iskazivanje interesa
Poziv za iskazivanje interesa