svibanj, 2019

10svi13:0015:00Predavanje Što EU čini za nas, svakodnevno? te Karijera u EU institucijama Dr. Nore Straehle iz Europske komisijeMultimedijalna dvorana Sveučilišne knjižnice u Splitu

Sveučilište u Splitu poziva studente na predavanja Što EU čini za nas, svakodnevno? te Karijera u EU institucijama, koja će održati Dr. Nora Straehle iz Europske komisije, Glavna uprava za tržišno natjecanje, u petak, 10. svibnja 2019. u 13 sati, u Multifunkcionalnoj dvorani Sveučilišne knjižnice.

Predavanje će se održati u okviru inicijative ‘EU Back to University’ putem koje službenici Europske Komisije posjećuju Sveučilište u zemlji članici iz koje potječu i sa studentima razmjenjuju spoznaje o EU. Na jedan dan, službenik postaje dodirna točka između građana/studenata i EU.

Ova inicijativa pruža studentima priliku da nauče više o funkcioniranju EU i diskutiraju o mogućnostima ali i izazovima koje donosi članstvo u EU.

(Petak) 13:00 - 15:00

Multimedijalna dvorana Sveučilišne knjižnice u Splitu