studeni, 2019

25stu(stu 25)08:0006pro(pro 6)21:00Čarobni svijet bajki u Sveučilišnoj knjižnici u SplituSveučilišna knjižnica u Splitu, Ruđera Boškovića 31Event Type :Izložbe

U atriju Sveučilišne knjižnice u Splitu možete pogledati izložbu filcanih lutaka koje su izradili odgojitelji grupe „Cvit” Dječjeg vrtića „Cvit Mediterana”. Dođite i uronite u čaroban svijet patuljaka, orašara, vještica i Djedova Mrazova.

Čeka vas i skulptura Malog princa s ružom na planetu, koju je osmislila odgojiteljica i voditeljica projekta Lili Matković. Tu je i šest popratnih reljefnih panoa na kojima su prikazane najljepše scene iz te najpoznatije bajke za odrasle.
Kao što kaže Mali princ: „Očima je bitno nevidljivo, samo se srcem dobro vidi”, dođite i pogledajte ovu izložbu otvorena srca, a tek tada će lutke zablistati u punom sjaju.

Izložbu možete pogledati do 6. prosinca 2019. tijekom knjižničnog radnog vremena. Za veće grupe potrebna je najava na e-poštansku adresu: tajnistvo@svkst.hr .

Studeni 25 (Ponedjeljak) 08:00 - Prosinac 6 (Petak) 21:00

Sveučilišna knjižnica u Splitu